Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní OB tábory

2. 6. 2011

Během letních prázdnin pořádají některé větší oddíly orientačního běhu pro děti a mládež  letní OB soustředění a tábory s pestrou náplní - nejen orientační běh, ale také další sportování, celotáborové hry, cyklovýlety, táboráky........

Na některé z těchto táborů se můžeš přihlásit i Ty!

silvaocamp.jpg

SILVA OˇCAMP - to je mezinárodní soustředění určené pro děti ve věku 8 - 18 let organizované oddílem SK Hana Orienteering Olomouc pro 160 dětí - asi největší soustředění na území naší republiky.  Má víceletou tradici a pastrou náplň. Na tomto campu je vítán jak ten, kdo s orientačním během teprve začíná, tak například dorostenecký reprezentant. A procvičit se můžete také v angličtině při konverzaci s kamarády z jiné země. www stránky campu zde.  Video o campu zde.

 BLATINY 20117. - 20.8.2011 - pořádají dva OB oddíly z Brna

ČACHNOV 2011 - 13. - 20.8.2011 - pořádá oddíl Chrast ve Žďárských vrších  pro rodiče s dětmi . Zůčastnili jsme se minulý rok a letos též nebudeme chybět. Naše postřehy z minulého roku si můžeš přečíst zde.

....

Tento výčet není samozřejně konečný, zkus kontaktovat oddíly z okolí Tvého bydliště - třeba i oni pořádají nějaké to soustředění.